Jak zapisać dziecko do Prywatnego Przedszkola "Akademia Jasia i Małgosi"?

Jeśli planują Państwo zapisać dziecko do Prywatnego Przedszkola "Akademii Jasia i Małgosi", prosimy o pobranie i wypełnienie karty zgłoszeniowej oraz ankiety z dopisaniem, na który rok szkolny dotyczy zgłoszenie. Następnie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 012 264 02 70 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu umówienia się na spotkanie prezentacyjne. Na pierwsze spotkanie przychodzą sami Rodzice, żeby szczegółowo poznać naszą ofertę. Jednocześnie informujemy, że ze względów organizacyjnych nie można oglądać przedszkola poza umówionymi terminami. zapewnia to gwarancję poświęcenia uwagi tylko Państwu i nie zakłóca pracy dzieci, które są już przedszkolakami. Wypełnioną kartę zgłoszeniową wraz z ankietą można składać przez cały rok kalendarzowy u Dyrektora Przedszkola osobiście lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Powyższe zgłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny i nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań . Jeżeli spodoba się Państwu nasze przedszkole oraz jeśli uważacie, że wasze dziecko będzie się tu dobrze czuło - zaprosimy do podpisania umowy i uzgodnienia wszelkich szczegółów związanych z przyjęciem do przedszkola Państwa dziecka (marzec). „Zajęcia Adaptacyjne” dla przyszłych przedszkolaków realizujemy w ostatnim tygodniu sierpnia.

Rekrutacja dzieci trwa przez cały rok kalendarzowy.

Do przedszkola uczęszczają dzieci od trzeciego roku życia do rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej szkoły podstawowej. Dopuszcza się przyjęcie dziecka 2,5 letniego, o ile są wolne miejsca, a dziecko posiada samodzielność w zakresie podstawowej samoobsługi. Dzieci są przyjmowane według kolejności zgłoszeń z uwzględnieniem pierwszeństwa dzieci już uczęszczających do przedszkola. (decyduje poprawnie wypełniona karta zgłoszeniowa) Pierwszeństwo mają dzieci, których starsze rodzeństwo uczęszczało do Prywatnego Przedszkola „Akademia Jasia i Małgosi”. Liczba miejsc jest ograniczona.W przypadku wolnych miejsc, dzieci przyjmowane są w ciągu roku szkolnego. Dzieci 6-letnie objęte są obowiązkowym rocznym przygotowaniem przedszkolnym. Przedszkole jest czynne cały rok od poniedziałku do piątku w miesiącach wakacyjnych również, w godzinach od 7.00 do 17.30 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy oraz dodatkowych dni wolnych w przedszkolu zatwierdzonych w Arkuszu Organizacyjnym przedszkola na dany rok szkolny;