Państwa Pociechom Zapewniamy

Okres adaptacyjny w przedszkolu z Mamą lub Tatą,
fachową i troskliwą opiekę w godz. od 7:00 do 17:00,
4 smaczne i zdrowe posiłki, wszystkie zajęcia prowadzone przez wykwalifikowany personel, program zajęć dydaktycznych, zgodny z wytycznymi MEN, wszechstronne nauczanie poprzez zabawę, wiele imprez okolicznościowych dla dzieci, spotkania z ludźmi różnych zawodów. różnorodne zajęcia dodatkowe przedstawione w ofercie przedszkola, 3 przestronne sale dydaktyczne wyposażone w oczyszczacze powietrza, pracownię komputerową oraz salę gimnastyczną, łazienki i toalety przystosowane dla małych dzieci, bezpieczny plac zabaw na terenie przedszkola, wycieczki do teatru, kina, muzeum oraz poza miasto.

Zajęcia Prowadzone w Przedszkolu

Gimnastyka ogólnorozwojowa ( 2 x w tygodniu)
Zabawy rytmiczno - muzyczne (3 x w tygodniu)
Język angielski ( codziennie)
Bajkoterapia ( 1x w tygodniu)
Zajęcia plastyczne ( codziennie)
Zajęcia ruchowe z elementami Ch. Knilla ( 2 x w tygodniu)
Imprezy okolicznościowe dla dzieci
Opieka logopedy wg. potrzeb
Kodowanie 1 x w tygodniu
Baby balet ( Anisa Kids) 1x w tygodniu
Zajęcia rytmiczno – taneczne ( Szkoła tańca Pasja) 1x w tygodniu
„Małe Smoki” taekwon-do (Krakowskie Centrum Teakwon do) 1x w tygodniu
Mini judo ( Ippon judo) 1x w tygodniu
Nauka gry w szachy – Szkoła Szachowa Edyta Szromba ( 1 x w tygodniu)
Robotyka (( Kraul – Robotek) 2 x w miesiącu
Spacery, wycieczki zabawy w ogrodzie,
Szkoła narciarska ( sezonowo - zimą)

Programy Edukacyjne

W przedszkolu panuje miła i ciepła atmosfera cały czas, jaki dziecko u nas spędza, poświęcony zostanie jego wszechstronnemu rozwojowi umysłowemu i fizycznemu, kształtowaniu wyobraźni oraz społecznej i emocjonalnej dojrzałości dziecięcej, uczeniu poczucia własnej wartości, koleżeństwa i zasad higieny.
Kadra pedagogiczna wspomaga rozwój emocjonalny dzieci zapewniając im poczucie bezpieczeństwa, oraz uczy tolerancji i współżycia w grupie.
Jesteśmy otwarci na potrzeby dziecka, wymagania i oczekiwania dzieci, rodziców, środowiska przy jednoczesnej ich współpracy. Jesteśmy po to, aby otoczyć dziecko fachową opieką i przyjazną atmosferą.

Gwarantujemy, że wiedza i umiejętności naszych wychowanków będą efektem doświadczenia, eksperymentowania i przeżywania.