Zapraszamy Serdecznie do Naszego Przedszkola

Harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2021/2022

  • Rodzice dzieci dotychczas uczęszczających do Prywatnego Przedszkola "Akademia Jasia i Małgosi" otrzymują Deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego dziecka w Prywatnym Przedszkolu „Akademia Jasia i Małgosi w Krakowie” na rok szkolny 2021/2022 którą wypełniają do dnia 12 marca 2021 r

  • Oddanie wypełnionej Deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w Prywatnym Przedszkolu „Akademia Jasia i Małgosi w Krakowie” na rok szkolny 2021/2022 do 12 marca 2021 r jest jednoznaczne z przyjęciem dziecka do przedszkola.

  • Rodzice dzieci nowo zgłoszonych mogą składać karty do dnia 31 marzec 2021 r bezpośrednio w przedszkolu lub na adres mailowy przedszkola ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Wywieszenie listy dzieci przyjętych do przedszkola 06 kwietnia 2021 r

  • Podpisywanie umów z rodzicami dzieci nowo przyjętych do przedszkola w terminie od 12 kwietnia 2021 r do 30 kwietnia 2021 r

  • O przyjęciu dziecka nowo przyjętego do przedszkola decyduje ponadto wpłata wpisowego w kwocie 500,00 zł (pięćset złotych) na rachunek bankowy przedszkola podany w umowie.

  • W razie rezygnacji z miejsca w Przedszkolu po ogłoszeniu listy dzieci przyjętych do przedszkola wpisowe nie jest zwracane

  • Po 31 marca 2021 r będą przyjmowane dzieci tylko w przypadku wolnych miejsc.